KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9974013

nr 997 4013

Akvarell

Gustaf Wilhelm Palm (1810-1890), Italienskt landskap, Borgheto, 17 augusti 1845, signerad, G W och en palm, 18x26

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 30 november 2015
kl 18:26:22

  • Klassiska
  • 30 nov

Klassiska

Läs mer om Klassiska